Mini Liga Futsalu, Festiwal GAF CUP - U8

W dniu 24.11.2018r. swój pierwszy mecz w Mini Lidze Futsalu rozegrali chłopcy z grupy U8. Drużyna trenera Krzysztofa spisała się bardzo dobrze. Po bardzo emocjonującym spotkaniu podzieliła się punktami z rówieśnikami z Akademii Rozwoju Sportu Mrowla 4:4.

Mecze ligowe będą rozgrywane regularnie przy okazji meczów 1 Polska Liga Futsalu. Spotkania ligowe rozgrywane będą przed meczami pierwszego zespołu Heiro Rzeszów + wyprowadzanie zawodników drużyn 1 ligi futsalu oraz spotkanie z Dzikiem Tadzikiem i słodki poczęstunek. Miejsce rozgrywek: Rzeszów, Hala Miłocin.

W dniu 01.12.2018r. odbył się Turniej GAF CUP w którym brali udział: PFA Kańczuga, AP Bratek Bratkowice i Stal Rzeszów. Turniej oczywiście odbywał się w formule Festiwalu, tak więc każda drużyna zdobyła pierwsze miejsce które uhonorowane zostało pamiątkowym pucharem i medalem dla każdego piłkarza. Było sporo radości i emocji.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Powiązana galeria: